Katalog biblioteczny online jest dostępny!

Szanowni Państwo informujemy, że Katalog biblioteczny online (serwis OPAC) został udostępniony.

Nowe usługi dostępne poprzez Katalog to m.in.:

  • możliwość zmiany hasła do konta bibliotecznego,
  • możliwość samodzielnego zapisania się do Biblioteki (dla osób, które nie są jeszcze czytelnikami Biblioteki),
  • konta rodziców i dzieci zostały zintegrowane – rodzice mają możliwość sprawdzania wypożyczeń i  ewentualnych opłat za nieterminowy zwrot zbiorów na kontach swoich pociech z poziomu własnego konta.

Przy samodzielnym zapisywaniu się do Biblioteki wymagane jest podanie prawidłowego adresu email ze względu na to, że aktywacja konta odbywa się poprzez link przysyłany na podany adres.
Po aktywacji tymczasowego konta Użytkownik może złożyć zamówienia na 5 pozycji ze zbiorów Biblioteki. O realizacji zamówienia Czytelnik będzie powiadomiony mailowo, zarezerwowane zbiory należy odebrać w ciągu 3 dni od daty realizacji, po tym terminie zamówienie zostanie usunięte.
Konto wymaga potwierdzenia i uzupełnienia danych w Bibliotece w ciągu 10 dni od daty rejestracji. W przypadku braku potwierdzenia konta w Bibliotece, zostanie ono automatycznie usunięte.

Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

Funkcjonowanie Katalogu bibliotecznego online jest monitorowane i analizowane oraz będzie podlegało dalszej konfiguracji.

Prosimy o zgłaszanie błędów na adres pomoc@bpwlochy.waw.pl lub przez formularz zgłoszeniowy w Katalogu (na dole ekranu).