Oferta dla dzieci i młodzieży

Spotkania, warsztaty, zajęcia i inne aktywności dla dzieci i młodzieży w Bibliotece Publicznej Włochy

Udział w poniższych zajęciach jest bezpłatny!
Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z placówką w celu potwierdzenia swojej obecności.


Kleks

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Obowiązują zapisy!


Wieczór z bajką

Wypożyczalnia nr 28 zaprasza na głośne czytanie utworów literackich, propozycja dla najmłodszych dzieci w wieku 3-6 lat. Spotkania odbywają się w trakcie roku szkolnego. Obowiązują zapisy!


Bajanie na dywanie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na cykliczne spotkania literacko-plastyczne.


Magiczne kółeczka

Wypożyczalnia nr 71 zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat na cykliczne zajęcia literacko-plastyczne.


CzytaMy – DziałaMY

Wypożyczalnia nr 28 zaprasza na zajęcia kreatywno-literackie dla dzieci w wieku 5-8 lat – działania inspirowane czytanymi tekstami literackimi oraz zabawy edukacyjno-ruchowe.
Chcesz poznać nowe ciekawe książki? A może te, które już znasz, odkryć na nowo? Pragniesz poczuć się Artystą? Zabawić w teatr? Niestraszne Ci nożyczki, klej, farby i papier? Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Zajęcia odbywają się raz w miesiącu. Obowiązują zapisy!


Piątkowe Edu-Zabawy. Przyjdź i zagraj!

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny do skorzystania z piątkowej propozycji zabawy edukacyjnymi grami planszowymi. Służymy pomocą w doborze gry i wyjaśnieniu jej zasad. Do dyspozycji jest szeroki wachlarz puzzli oraz gier planszowych dla różnych grup wiekowych.


Czytanie na dywanie in English

Wszystkie przedszkolaki zapraszamy wraz z rodzicami na głośne czytanie po angielsku i zabawy utrwalające poznane słownictwo. Spotkania prowadzone są przez lektora szkoły językowej Early Stage – aktywny link. Obowiązują zapisy!
Zajęcia odbywają się cyklicznie:


Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:00.
Obowiązują zapisy!