Udział w poniższych zajęciach jest bezpłatny!
Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z placówką w celu potwierdzenia swojej obecności.

znak uwaga

gwiazdka

Kleks

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Obowiązują zapisy!


księżyc

Wieczór z bajką

Wypożyczalnia nr 28 zaprasza na głośne czytanie utworów literackich, propozycja dla najmłodszych dzieci w wieku 3-6 lat. Spotkania odbywają się w trakcie roku szkolnego. Obowiązują zapisy!


chmury

Bajanie na dywanie

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na cykliczne spotkania literacko-plastyczne.


niepełnie zamknięte kółko

Magiczne kółeczka

Wypożyczalnia nr 71 zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat na cykliczne zajęcia literacko-plastyczne.


postać z uniesionymi w górę rękami

CzytaMy – DziałaMY

Wypożyczalnia nr 28 zaprasza na zajęcia kreatywno-literackie dla dzieci w wieku 5-8 lat – działania inspirowane czytanymi tekstami literackimi oraz zabawy edukacyjno-ruchowe.
Chcesz poznać nowe ciekawe książki? A może te, które już znasz, odkryć na nowo? Pragniesz poczuć się Artystą? Zabawić w teatr? Niestraszne Ci nożyczki, klej, farby i papier? Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Zajęcia odbywają się raz w miesiącu. Obowiązują zapisy!


puzzle

Piątkowe Edu-Zabawy. Przyjdź i zagraj!

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny do skorzystania z piątkowej propozycji zabawy edukacyjnymi grami planszowymi. Służymy pomocą w doborze gry i wyjaśnieniu jej zasad. Do dyspozycji jest szeroki wachlarz puzzli oraz gier planszowych dla różnych grup wiekowych.


ikona napisów

Czytanie na dywanie in English

Wszystkie przedszkolaki zapraszamy wraz z rodzicami na głośne czytanie po angielsku i zabawy utrwalające poznane słownictwo. Spotkania prowadzone są przez lektora szkoły językowej Early Stage – aktywny link. Obowiązują zapisy!
Zajęcia odbywają się cyklicznie:


puzzle

Little English

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza dzieci powyżej 6 lat do zabawy z językiem angielskim. Obowiązują zapisy!

Raz w miesiącu w godz. wieczornych (17:30) w Wypożyczalni nr 17 – aktywny link
Terminy najbliższych seansów znajdziesz w Kalendarzu – aktywny link


ołówek

Akademia Mazania

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza dzieci w wieku 3-7 lat do Akademii mazania!
Poznawaj świat rysując i czytając ciekawostki. Zadania dzieci wykonują samodzielnie, bez udziału prowadzącego. Wypożyczalnia zapewnia potrzebne materiały.


kamera

Domowe kino w bibliotece (dla dzieci)

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza dzieci w wieku powyżej 5 lat na Domowe kino w bibliotece. Seans filmowy w przytulnej atmosferze biblioteki. Zapewniamy: poduszki, świeży popcorn i duży ekran.
Rodziców zapraszamy w tym czasie na kawę lub herbatę (po 2,5 zł) i zachęcamy do lektury czasopism, których bogaty wybór dostępny jest w Wypożyczalni do Państwa dyspozycji.
Obowiązują zapisy!


taśma filmowa

Domowe kino w bibliotece (dla młodzieży)

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza dzieci w wieku powyżej 12 lat na Domowe kino w bibliotece. Seans filmowy w przytulnej atmosferze biblioteki. Zapewniamy: poduszki, świeży popcorn i duży ekran.
Rodziców zapraszamy w tym czasie na kawę lub herbatę (po 2,5 zł) i zachęcamy do lektury czasopism, których bogaty wybór dostępny jest w Wypożyczalni do Państwa dyspozycji.
Obowiązują zapisy!


taśma filmowa

Dyskusyjny Klub Książki

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:00.
Obowiązują zapisy!