Ładowanie Wydarzenia

Warsztaty BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW: SMAK

« Wszystkie Wydarzenia

12 października o godz. 17:00 do 19:00

Grafika warsztatu z logo projektu Biblioteka zmysłów i ze zdjęciem Iwony Zasuwy
W czwartek 12 października 2023 o godz. 17.00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 22 odbędą się warsztaty z cyklu „BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW”: SMAK.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy – aktywny link

Warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat oraz ich opiekunów poprowadzi Iwona Zasuwa – edukatorka żywieniowa, autorka strony smakoterapia.pl, książek, przepisów oraz prowadząca w programie „Ugotuj mi Mamo”.

Na warsztatach będzie możliwość skorzystania z sensorycznych materiałów dydaktycznych, zabawek, przyrządów stymulujących zmysły metodą Montessori.
Iwona Zasuwa pisze o sobie:
„Matka Smakoterapia”, muzyk i pedagog (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Na co dzień jest jedną z najbardziej cenionych wokalistek sesyjnych i chórzystek na polskim rynku muzycznym. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah.

Równorzędną jej pasją jest gotowanie a motto jej kuchni oparte jest o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej), czyli jak żyć (co jeść) żeby nie chorować. Mama małego alergika, autorka strony smakoterapia.pl, autorka przepisów oraz prowadząca w programie „Ugotuj mi Mamo” oraz „Ugotuj mi Mamo 2”  na antenie kuchni+. Edukatorka żywieniowa: autorka cykli edukacyjnych dla dorosłych – „Żyj i jedz zdrowo” oraz warsztatów kulinarnych dla dorosłych, twórczyni Akademii Smakoterapii dla Dzieci (edukacyjno – kulinarnej). Społeczniczka: założycielka kooperatywy Smakoterapia w Warszawie zajmującej się tworzeniem środowiska dla producentów dobrej, zdrowej żywności i ich odbiorców. Zafascynowana leczeniem za pomocą naturalnego żywienia. Posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni (bez cukru, bez nabiału, w większości potraw bez glutenu, wegetariańskie lub wegańskie). Przez Czytelników nazywana jest Królową Kaszy Jaglanej. Autorka bestsellerowej serii książki pt. „Smakoterapia”.

Źródło: smakoterapia.pl/o mnie – aktywny link

Projekt BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW realizowany jest w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej 2023.

Logo WarszawyLogo m.st. Warszawy z tekstem: "projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa"

 

Szczegóły

Data:
12 października
Godzina:
17:00 do 19:00
Kategoria Wydarzenia:
Wydarzenia Tagi:
, , , ,

Organizator

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Phone
+48 (22) 8632397
Email
bpwlochy@bpwlochy.waw.pl

Miejsce wydarzenia

Pałacyk
ul. Chrościckiego 2
Warszawa, 02-421
+ Mapy Google