Ładowanie Wydarzenia

Warsztaty BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW: DOTYK

« Wszystkie Wydarzenia

19 października o godz. 17:00 do 19:00

Grafika warsztatu z logo projektu Biblioteka zmysłów i ze zdjęciem Karoliny Szczerbakowskiej
W czwartek 19 października 2023 o godz. 17.00 w Wypożyczalni nr 17 odbędą się warsztaty z cyklu „BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW”: DOTYK.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy – aktywny link

Warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat oraz ich opiekunów poprowadzi Karolina Szczerbakowska – wieloletnia pedagog oraz autorką ogólnopolskiego programu „Kraina Muzyki” i twórczynią pomocy sensorycznej SIgumy.

Na warsztatach będzie możliwość skorzystania z sensorycznych materiałów dydaktycznych, zabawek, przyrządów stymulujących zmysły metodą Montessori.
Karolina Szczerbakowska Biniszewska, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicza w Warszawie, Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ w Sanoku, Pedagogiki przedszkolnej z logopedią na WSPTWP w Warszawie, Zarządzania polityką i oświatą na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie. Nauczyciel akademicki w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, obszar zainteresowań – powszechna edukacja muzyczna. Obecnie Dyrektor Akredytowanej Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli „Centrum Szkoleniowe Kraina Edukacji”. Nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczyciel rytmiki w przedszkolach na Saskiej Kępie i Bemowie. Współautorka poradnika dla nauczycieli klas III „Inspiracje Muzyczne do podręcznika Nasz Elementarz” oraz przewodnika dla nauczycieli “Plac zabaw” 5 -latka. WSiP. Prelegentka konferencji naukowych, na temat m.in. : wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego i kompetencji muzycznych nauczycieli wychowania przedszkolnego. Autorka piosenek dla dzieci oraz Ogólnopolskiego Programu Kraina Muzyki.

Źródło: www.krainamuzyki.pl – aktywny link

Projekt BIBLIOTEKA ZMYSŁÓW realizowany jest w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej 2023.

Logo WarszawyLogo m.st. Warszawy z tekstem: "projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa"

 

Szczegóły

Data:
19 października
Godzina:
17:00 do 19:00
Kategoria Wydarzenia:
Wydarzenia Tagi:
, , , ,

Organizator

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Phone
+48 (22) 8632397
Email
bpwlochy@bpwlochy.waw.pl

Miejsce wydarzenia

Wypożyczalnia nr 17
al. Jerozolimskie 200
Warszawa, 02-486
+ Mapy Google