Rafael – gwiazda renesansu za życia, ubóstwiany po śmierci
23 kwietnia o godz. 18:00 do 20:00

W czwartek 23 kwietnia 2026 o godz. 18.00 zapraszamy do Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI na pierwszy z czterech wykładów dra Adama Tyszkiewicza, poświęconych wielkim twórcom wszech czasów – „Rafael – gwiazda renesansu za życia, ubóstwiany po śmierci”.
Wstęp wolny
Osoby ze szczególnymi potrzebami zainteresowane udziałem w spotkaniu zachęcamy do kontaktu z Biblioteką (krogulski@bpwlochy.waw.pl) na min. 3 dni robocze przed wydarzeniem.
Dr Adam Tyszkiewicz – pracownik Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW. Absolwent archeologii i historii sztuki na UW. Członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki oraz Stowarzyszenia Muzealników, przewodnik po Warszawie. Ukończył także podyplomowe Studia Menadżerów Turystyki w SGH w Warszawie i podyplomowe Studium Varsavianistyczne na UW. Autor książek o tematyce historycznej.

