Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Majówka z książką: „To będzie kosmos!”

« All Wydarzenia

13 maja o godz. 15:00 do 18:00

Granatowo-zielono-biała grafika przedstawiająca rzeźbę Mikołaja Kopernika (fot. ze zb. NAC) na tle kuli ziemskiej.

W sobotę 13 maja 2023 placówki Biblioteki będą nieczynne. Zapraszamy w godz. 15.00 – 18.00 do Parku Kombatantów na piknik Majówka z książką: „To będzie kosmos!”. Świętować będziemy 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika.

Zabawę nie z tej ziemi rozpoczniemy o 15.00 przedstawieniem Teatru Dur-Moll pt. „Wyprawa kosmiczna” i animacjami dla dzieci. Przez całą imprezę do Państwa dyspozycji będzie mobilne planetarium oraz gogle VR do wirtualnego spaceru w kosmosie. To jednak nie koniec atrakcji! Czekać na Was będą także stoiska z zadaniami dla dużych i małych. Będzie można zrobić kosmiczny brokatowy tatuaż, zagrać w plenerowe gry planszowe, wykonać międzyplanetarne prace plastyczne, rozwiązać zagadki i wygrać nagrody w konkursie. Przygotujemy także – cieszący się w poprzednich latach popularnością – kiermasz taniej książki. Bo jak majówka, to tylko Majówka z książką!  

Wydarzenie odbywa się w ramach 20. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek: Moja, Twoja, Nasza Biblioteka! – aktywny link (od 8 do 15 maja 2023).

hasłem 20. Ogólnopolskiego tygodnia Bibliotek: Moja, Twoja, Nasza Biblioteka!

W tym dniu placówki czynne w soboty będą zamknięte.

Organizator

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Telefon:
+48 (22) 8632397
Adres e-mail:
bpwlochy@bpwlochy.waw.pl

Miejsce wydarzenia

Pałacyk
ul. Chrościckiego 2
Warszawa, 02-421
+ Mapy Google