Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koty – wystawa rysunków Karoliny Demir

« All Wydarzenia

17 lutego o godz. 10:00 do 20:00

Fragment grafiki ze zdjęciem kota informującej o autorce prac.

W Światowy Dzień Kota, 17 lutego 2023, w godzinach od 10.00 do 20.00 Wypożyczalnia nr 28 zaprasza do zapoznania się z wystawą rysunków kotów autorstwa Karoliny Demir. Prace będzie można nabyć a ich zakup wspomoże działalność Fundacji Bojkot.

O autorce wystawy

Nazywam się Karolina Demir. Kocham koty i nie wyobrażam sobie życia bez tych wspaniałych zwierząt. Obecnie mam ich pięć, a w sumie miałam ich w życiu dziewięć – niestety cztery z nich są już za Tęczowym Mostem.
Moją drugą pasją jest sztuka. Uwielbiam rysować, chociaż wciąż się uczę – mam jednak nadzieję, że będę robić dalsze postępy i kiedyś osiągnę wymarzony poziom. Najbardziej imponuje mi hiperrealizm, ponieważ stanowi on według mnie odbicie mistrzowskich umiejętności.

Jak co roku postanowiłam połączyć obie moje pasje i stworzyć wystawę prac, a cały dochód z ich sprzedaży przekazać na działalność Fundacji Bojkot – organizacji ratującej i leczącej bezdomne mruczki oraz szukającej im odpowiedzialnych domów. Więcej o Fundacji Bojkot na stronie: kotyumagdy.wordpress.com – aktywny link.

Szczegóły

Data:
17 lutego
Godzina:
10:00 do 20:00
Kategoria Wydarzenia:
Wydarzenia Tagi:
, , , ,

Organizator

Wypożyczalnia nr 28
Telefon:
(22) 846 17 16
Adres e-mail:
b28@bpwlochy.waw.pl

Miejsce wydarzenia

Wypożyczalnia nr 28
ul. 1 Sierpnia 36a
Warszawa, 02-134
+ Mapy Google