Wakacje w Bibliotece

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi lipcowymi propozycjami -aktywny link.

Wzorem ubiegłych lat przygotowaliśmy dla dzieci bezpłatne wakacyjne przedstawienia teatralne w parku Kombatantów. Repertuar na lipiec znajdą Państwo w Kalendarzu – aktywny link. Inne propozycje kreatywnego spędzenia wakacji w bibliotece – w pozostałych naszych placówkach.

W lipcu w Bibliotece obejrzeć też można będzie wystawy, wziąć udział w spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki Latynoamerykańskiej, konwersacjach w języku angielskim i skorzystać z doraźnej pomocy w Smartfonowym Pogotowiu.

Seniorów zainteresowanych udziałem w stacjonarnym kursie komputerowym i/lub smartfonowym w październiku 2024 w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI, prosimy o zgłoszanie się do dowolnej placówki włochowskiej Biblioteki i wypełnienie ankiety, która pozwoli nam na dopasowanie programu szkoleń do potrzeb uczestników i podział na grupy.

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek z książką, także w stolicy. Zapraszamy do lektury na łonie natury, w parku Kombatantów, gdzie wypożyczamy Czytelnikom leżaki – aktywny link.

Przypominamy, ze od poniedziałku 24 czerwca do soboty 31 sierpnia 2024 we wszystkich placówkach obowiązują wakacyjne godziny pracy.

Zapraszamy:
w poniedziałki, środy, czwartki: 14.00-20.00
we wtorki i w piątki: 10.00-15.00.
W soboty placówki są nieczynne.