Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za oddane głosy na projekty związane z działalnością Biblioteki.

Wszystkie zgłoszone projekty zostaną zrealizowane, czyli:

Nowe Włochy

291 - Warsztaty dla dorosłych – 2 000 zł

Oferta zajęć twórczych i praktycznych dla dorosłych, zainteresowanych odkryciem i/lub rozwinięciem zdolności artystycznych, manualnych oraz szerzenia wiedzy praktycznej. To także sposób spędzania wolnego czasu, okazja do spotkania z innymi ludźmi, integracja lokalna i wymiana doświadczeń.

 

1916 - Wypożyczalnie gier planszowych w bibliotece – 5 440 zł

Ludoteki, czyli wypożyczanie gier planszowych to nowy pomysł na wzbogacenie oferty kulturalnej, rekreacyjnej i edukacyjnej dostępnej dla mieszkańców Warszawy. Od kilku lat gry planszowe stają się coraz powszechniejszą formą rodzinnej rozrywki i alternatywą dla spędzania czasu przy komputerze i telewizji. Wypożyczalnia może być sposobem na poznanie nowych ciekawych, rozwijających gier.

 

355 - Zakup "książek mówionych" oraz filmów na DVD dla Biblioteki Publicznej przy ul. Chrościckiego 2 – 7 000 zł

Zakup wydawnictw audiowizualnych w celu wypożyczania wszystkim zainteresowanym.

 

203 - Nowości książkowe dla Biblioteki Publicznej przy ul. Chrościckiego 2 -23 200 zł

Projekt dotyczy zakupu nowości książkowych, wznowień wydawniczych do 3 placówek Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy

 

Wysokie Okęcie

550 - Zakup nowości do bibliotek – 22 200 zł

Zakup dodatkowych nowości (książek, filmów i audiobooków) do dwóch placówek Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy – Wypożyczalni nr 28 i Wypożyczalni nr 71.

 

2476 - Zakup gier planszowych dla wypożyczalni nr 28 przy ul. 1 Sierpnia 36A – 3 050 zł

Zakup różnorodnych gier planszowych dla dzieci i dorosłych, przeznaczonych do korzystania na miejscu lub wypożyczania w wypożyczalni nr 28 przy ul. 1 Sierpnia 36a w Warszawie.