Lumos! Jesteś miłośnikiem magii i przygód Harry Pottera? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę na koniec wakacji? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu Bądź jak Harry Potter. W poszukiwaniu kamienia filozoficznego.

Tylko u nas i tylko w tym jednym dniu czeka na Ciebie moc magicznych atrakcji, m.in: gra biblioteczna "W poszukiwaniu kamienia filozoficznego", Quiz "Sprawdź, czy jesteś Mugolem!", czy lekcja eliksirów "Kociołek pełen magii". A wszystko w czarodziejskiej scenografii, specjalnie na tę okazję przygotowanej.

Czekamy na Ciebie w Wypożyczalni nr 17 (Aleje Jerozolimskie 200) 30 sierpnia 2019 roku, w godz. 17.00-22.00. Wstęp wolny! Nox!

Z

Gra biblioteczna W poszukiwaniu kamienia filozoficznego
Zapraszamy wszystkich tropicieli magicznych tajemnic w wieku 10-15 lat.
Pierwszego śmiałka zapraszamy o godz. 17.00. Poszukiwacze wchodzą na trasę gry pojedynczo, co 10 min. (ostatnie wejście: 21.10). Gra przeznaczona dla 30 osób.

a

Quiz Sprawdź, czy jesteś Mugolem!
Turniej wiedzy dla znawców wszystkich części książek i filmów o Harry Potterze w wieku 12-15 lat.
I rozgrywki rozpoczną się o godz. 19.00, II rozgrywki, o godz. 20.30. W każdym quizie może wziąć udział maksymalnie 6 osób.
Rozgrywki będą przeprowadzone w konwencji teleturnieju "Jeden z dziesięciu".
Dla zwycięzców mamy nagrody!
UWAGA! Obowiązują zapisy, pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczy się kolejność zgłoszeń).

a

Lekcja eliksirów Kociołek pełen magii.
Na tę niecodzienną lekcję zapraszamy 10 odważnych w wieku 10-14 lat, o godz. 17.30.
UWAGA! Obowiązują zapisy, pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczy się kolejność zgłoszeń).

a

Magiczna foto(nie)budka Bądź jak Harry Potter
Jeśli jesteś fanem Harry Pottera, to przyjdź do nas i zrób sobie zdjęcie, np. w okularach Harrego.
Zapraszamy 40 osób, po 10 osób, o każdej pełnej godzinie: 18.00, 19.00, 20.00 i 21.00.

A ponadto:

  • gra w karty Harry Potter kontra Voldemort
  • puzzle Harry Potter, przyjaciele i inni
  • wystawa plakatów

A wszystko w magicznej scenografii, specjalnie na tą okazję przygotowanej.
Przygotowaliśmy je z myślą o miłośnikach przygód najsławniejszego czarodzieja oraz z okazji 19. rocznicy wydania pierwszego tomu przygód Harry Pottera w Polsce.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

a

NAGRODY UFUNDOWALI: