Najbardziej czytany autor w Wypożyczalni nr 17 - Jakub Małecki - mistrz psychologicznego portretu literackiego.

Jakub Małecki - pisarz, tłumacz literatury z języka angielskiego. Autor książek, które sprzedają się w kilkudziesięciotysięcznych nakładach, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów.
Jego książki tłumaczone są aktualnie na języki: niemiecki, rosyjski, niderlandzki, fiński, słoweński i hebrajski.

Wielbicieli twórczości Jakuba Małeckiego zapraszamy na spotkanie autorskie do Wypożyczalni nr 17 (Aleje Jerozolimskie 200) już 12 grudnia 2019 roku, o godz. 18.30!

To będzie niezwykłe spotkanie! Zapraszamy!

Przyjdź do nas i dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki Kryminalnej.
Tylko my zapewnimy Ci niezwykłe przeżycia w jesienno-zimowe wieczory proponując powieści kryminalne z różnych zakątków świata oraz emocjonujące dyskusje w miłym towarzystwie.

Spotykamy się raz w miesiącu - tym razem we wtorek, 17 grudnia 2019 roku, o godz. 17.30. Tym razem będziemy rozmawiać o klasyce kryminału - Agata Christie "Morderstwo w Boże Narodzenie". Będzie o (tylko czy na pewno?) świątecznej atmosferze, Wigilii, waśniach rodzinnych i testamencie seniora rodu.

Godzinami o kryminałach!

Szukasz pomysłów na ciekawe zajęcia ze swoim dzieckiem? Idealnych na wakacje i nie tylko?

Wypożyczalnia nr 17 oferuje fantastyczne książki, dzięki którym Twoje dziecko nie będzie się nudzić, a przy okazji rozwinie swoje zdolności manualne, pobudzi wyobraźnie i będzie się przy tym świetnie bawić.
UWAGA! Książek tych nie wypożyczamy - możesz je u nas skserować.

Pomagamy rozwijać kreatywność Twojego dziecka!