Biało-niebieski plakat ze zdjęciem książki Victorii Schwab „Niewidzialne życie Addie LaRue”

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza wszystkich, którzy kochają książki i lubią o nich rozmawiać, na grudniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki poświęcone książce Victorii Schwab „Niewidzialne życie Addie LaRue” - w czwartek 15 grudnia 2022 o godz. 18.00. Dla uczestników spotkania mamy bezpłatną kawę i herbatę. Wstęp również jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 667 00 00.


Niebiesko-biały plakat ze zdjęciem zawieszki choinkowej

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza dzieci w wieku 5-7 lat do "Akademii mazania"! Wybierz nieskończony rysunek (albo dwa), uruchom wyobraźnię i stwórz niepowtarzany obrazek... W kolejnych tygodniach grudnia proponujemy inny temat:
Czapka Mikołaja: 5 – 10 grudnia
Świąteczne ozdoby: 12 – 17 grudnia  
Świąteczne skarpety: 19 – 23 grudnia
Zabawa na całego: 27 – 30 grudnia

Biało-zielony plakat ze zdjęciem miski popcornu

Zapraszamy do Wypożyczalni nr 17 na "Domowe kino w bibliotece" dla dorosłych. Świąteczne kino - w środy 14, 21 i 28 grudnia o godz. 17.30. Czekają: poduszki, świeży popcorn i duży ekran, na którym wyświetlone zostaną wybrane komedie romantyczne. Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 667 00 00.
Zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego.

Biało-błękitny plakat z obrazkiem zimy w lesie.

Zapraszamy dzieci powyżej 5 r.ż. do Wypożyczalni nr 17 na Domowe kino w bibliotece: Kino magii niebieskich kreskówek. Bohaterami grudniowych projekcji będą sympatyczne niebieskie stworzonka... Seans filmowy w przytulnej atmosferze biblioteki odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2022 o godz. 11.00. Czekają: poduszki, świeży popcorn i duży ekran. Rodziców zapraszamy w tym czasie na kawę lub herbatę (po 2,5 zł) i zachęcamy do lektury czasopism, których bogaty wybór dostępny jest w Wypożyczalni do Państwa dyspozycji. Wstęp bezpłatny! Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 667 00 00.
Zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego.