Lumos! Jesteś miłośnikiem magii i przygód Harry Pottera? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę na koniec wakacji? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu Bądź jak Harry Potter. W poszukiwaniu kamienia filozoficznego.

Tylko u nas i tylko w tym jednym dniu czeka na Ciebie moc magicznych atrakcji, m.in: gra biblioteczna "W poszukiwaniu kamienia filozoficznego", Quiz "Sprawdź, czy jesteś Mugolem!", czy lekcja eliksirów "Kociołek pełen magii". A wszystko w czarodziejskiej scenografii, specjalnie na tę okazję przygotowanej.

Czekamy na Ciebie w Wypożyczalni nr 17 (Aleje Jerozolimskie 200) 30 sierpnia 2019 roku, w godz. 17.00-22.00. Wstęp wolny! Nox!

Odkryj w sobie talent artystyczny i zdolności manualne i przyjdź na zajęcia do Klubu Kreatywnych!

To będą już szóste zajęcia. Tym razem będziemy tworzyć łapacz snów - przydatny w każdym domu.

Czekamy na Ciebie w Wypożyczalni nr 17 (Al. Jerozolimskie 200) 28 sierpnia 2019 roku w godz. 17.30 do 19.30. Zajęcia dla wszystkich chętnych powyżej 12 roku życia.

Szanowi Państwo,

w ten magiczny dzień, na zakończenie wakacji - 30 sierpnia 2019 roku - pracujemy w godzinach od 10.00 do 20.00.

A to z powodu niezapomnianego wydarzenia, dzięki któremu magia zawita do Wypożyczalni nr 17 - szczegóły tutaj!

UWAGA!Część księgozbioru może być w tym dniu czasowo niedostępna.

Serdecznie zapraszamy!

Szukasz pomysłów na ciekawe zajęcia ze swoim dzieckiem? Idealnych na wakacje i nie tylko?

Wypożyczalnia nr 17 oferuje fantastyczne książki, dzięki którym Twoje dziecko nie będzie się nudzić, a przy okazji rozwinie swoje zdolności manualne, pobudzi wyobraźnie i będzie się przy tym świetnie bawić.
UWAGA! Książek tych nie wypożyczamy - możesz je u nas skserować.

Pomagamy rozwijać kreatywność Twojego dziecka!

Daenerys Targaryen, Arya Stark, Jon Snow i Tyrion Lannister powrócili. Fanów - i nie tylko - serialu "Gra o tron" zapraszamy nie tylko przed telewizory (na ósmy, finałowy sezon), ale również do Wypożyczalni nr 17. U nas znajdziecie wszystkie części sagi "Pieśni lodu i ognia" autorstwa George’a R.R. Martina, jak również będzieci mogli obejrzeć okolicznościową wystawę.

Ekspozycja "Śladami Daenerys Targaryen" została poświęcona miejscom, w którym kręcono serial "Gra o tron". Wystawa składa się z plansz opisujących miejsca znane z serialu uzupełnionych przewodnikami oraz powieściami George R.R. Martina będącymi w zasobach Wypożyczalni nr 17. A już wkrótce dostępne będą również gry planszowe: "Monopoly: Game of Thrones" oraz "Cluedo: Game of Thrones".

Wystawę można obejrzeć w Wypożyczalni nr 17 od 2 maja do 31 sierpnia 2019 roku w godzinach otwarcia placówki.