Na zajęciach z cyklu Sensoryczny plac zabaw tym razem będziemy bawić się dotykiem.

Zmysł ten pojawia się u człowieka jako pierwszy. Bodźce dotykowe rozwijają spostrzegawczość, wpływają na organizację całego układu nerwowego, a także pobudzają do myślenia i samodzielnego działania.

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat (grupa do pięciu osób).
Zapraszamy do Wypożyczalni nr 17 już 20 stycznia 2020 roku o godz. 17.00 lub o godz. 18.00 (czas trwania zajęć 45 min.). Obowiązują zapisy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Poznaj świat zmysłami na Sensorycznym placu zabaw!

Przyjdź do nas i dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki Kryminalnej.
Tylko my zapewnimy Ci niezwykłe przeżycia w zimowe wieczory proponując powieści kryminalne z różnych zakątków świata oraz emocjonujące dyskusje w miłym towarzystwie.

Spotykamy się raz w miesiącu - tym razem w czwartek, 23 stycznia 2019 roku, o godz. 17.30. Będziemy rozmawiać o jednym z najlepszych polskich współczesnych kryminałów - "Uwikłaniu" Zygmunta Miłoszewskiego, w którym przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości i pozostawia czytelnika z niepokojącym uczuciem strachu.

Godzinami o kryminałach!

Na styczniowych warsztatach teatralnych będzie głośno i dużo ruchu.

Podstawowe ćwiczenia teatralne, improwizacja, a tym razem także praca ruchowo-głosowa. Poznanie możliwości swojego głosu pozwoli popracować nad wyrażaniem emocji, a rozluźnieniu i kreatywnej zabawie będą sprzyjać ćwiczenia ruchowe.

  • Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat (grupa do 10 osób).
    Zapraszamy do Wypożyczalni nr 17 już 27 stycznia 2020 roku o godz. 17.00 (czas trwania zajęć 60 min.).
  • Zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat (grupa do 10 osób).
    Zapraszamy do Wypożyczalni nr 17 już 27 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 (czas trwania zajęć 60 min.).

Na zajęcia obowiązują zapisy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Będzie to czas twórczej zabawy!

Szukasz pomysłów na ciekawe zajęcia ze swoim dzieckiem? Idealnych na wakacje i nie tylko?

Wypożyczalnia nr 17 oferuje fantastyczne książki, dzięki którym Twoje dziecko nie będzie się nudzić, a przy okazji rozwinie swoje zdolności manualne, pobudzi wyobraźnie i będzie się przy tym świetnie bawić.
UWAGA! Książek tych nie wypożyczamy - możesz je u nas skserować.

Pomagamy rozwijać kreatywność Twojego dziecka!