Zabawa słowem może sprawiać dużo radości, a język polski wcale nie jest taki trudny!

Chcesz się przekonać? Przyjdź koniecznie na spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek do Wypożyczalni nr 17. Zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat (oczywiście wraz z rodzicami) na jedyne takie spotkanie autorskie. Już 29 października 2019 roku, o godz. 18.00 w Bibliotece w Alejach Jerozolimskich 200. Wstęp wolny.

Będzie dobra zabawa!

Przyjdź do nas i dołącz do Dyskusyjnego Klubu Książki Kryminalnej.
Tylko my zapewnimy Ci niezwykłe przeżycia w jesienne wieczory proponując powieści kryminalne z różnych zakątków świata oraz emocjonujące dyskusje w miłym towarzystwie.

Spotykamy się raz w miesiącu - tym razem w piątek, 18 października 2019 roku, o godz. 17.30. Będziemy rozmawiać o kryminale, którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu, gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację - "Likwidator" Kim Un-su.

Godzinami o kryminałach!

Warsztaty teatralne po wakacjach, to czas na poznanie pacynek i innych stworów!
Za specjalnie stworzoną sceną, będziemy uczyć się grać pacynkami. Zabawa z pacynkami: rozwinie kreatywność, pozwoli być reżyserem teatralnej historii oraz poprawi zdolności manualne.

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat (grupa do 10 osób).
Zapraszamy do Wypożyczalni nr 17 już 21 października 2019 roku (poniedziałek), o godz. 18.00 (czas trwania warsztatów: 60 min.).
Obowiązują zapisy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bawmy się w teatr!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Wypożyczalnia nr 17,
w dniu 18 października 2019 roku (piątek)
oraz w dniach  24-25 października 2019 roku
(czwartek-piątek)
będzie czynna w godz. 13.00-20.00
.

Zapraszamy!

Odkryj w sobie talent artystyczny i zdolności manualne i przyjdź na zajęcia do Klubu Kreatywnych!

Na ósmych zajęciach zajmiemy się trudną sztuką witrażu, a konkretnie pod czujnym okiem animatorki będziemy tworzyć kartki witrażowe.

Czekamy na Ciebie w Wypożyczalni nr 17 (Al. Jerozolimskie 200) 30 października 2019 roku w godz. 17.30 do 19.30. Zajęcia dla wszystkich chętnych powyżej 12 roku życia.

Szukasz pomysłów na ciekawe zajęcia ze swoim dzieckiem? Idealnych na wakacje i nie tylko?

Wypożyczalnia nr 17 oferuje fantastyczne książki, dzięki którym Twoje dziecko nie będzie się nudzić, a przy okazji rozwinie swoje zdolności manualne, pobudzi wyobraźnie i będzie się przy tym świetnie bawić.
UWAGA! Książek tych nie wypożyczamy - możesz je u nas skserować.

Pomagamy rozwijać kreatywność Twojego dziecka!