Wszystkich, którzy dbają o zdrowie swoich stóp, zapraszamy na cykl spotkań z podologiem:

- 11 października
(piątek) godz.17.30
Wypożyczalnia nr 30, ul. ks. Chrościckiego 2
- 15 października (wtorek) godz. 11.00
Wypożyczalnia nr 28, ul. 1 Sierpnia 36a
- 17 października (czwartek) godz. 11.00
Wypożyczalnia nr 71, ul. Astronautów 1

Prelekcję poprowadzi podolog Wioleta Dudkowska.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy,  że w dniach: 1 - 2 listopada 2019 r.  wszystkie placówki Biblioteki będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pamiętacie, że już 28 sierpnia otwiera się nowa atrakcja w dzielnicy Włochy?

Park Trampolin JumpWorld Warszawa czeka na Waszą wyskakaną energię oraz dla czytelników Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy ma niesamowitą niespodziankę! Po okazaniu Karty Czytelnika Biblioteki Publicznej Włochy uzyskujesz aż 50% rabatu na wejścia indywidualne, zakupione w obiekcie! Prawda, że warto czytać....i skakać? :-) Wszelkie bieżące informacje są dostępne na https://www.facebook.com/JumpWorldWarszawa/

Korzystajcie ze swoich kart czytelniczych i ... miłego skakania!

Za pośrednictwem komputerów dostępnych w placówkach naszej Biblioteki mogą Państwo uzyskać dostęp do trzech różnych internetowych baz zasobów:

  • Academica (Biblioteka Narodowa): zawiera materiały naukowe w języku polskim, zarówno chronione prawem autorskim, jak i nieobjęte taką ochroną. O bazę Academica prosimy pytać w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI, Wypożyczalni 28 i Wypożyczalni 71;
  • Legalis (C.H. BECK): zawiera  akty prawne publikowane w Dzienniku Ustaw, Monitorze Polskim, Dziennikach Urzędowych UE, prawo resortowe i miejscowe, orzecznictwo w wyborze oraz wiele innych . O bazę Legalis prosimy pytać w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI, Wypożyczalni 28 i Wypożyczalni 71;
  • EBSCO eBook Public Library Collection: zawiera beletrystykę w różnych językach, głównie angielskim. O tę kolekcję bazy EBSCO prosimy pytać w placówkach w Pałacyku.

Więcej informacji.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że został oddany do użytku portal bibliotekiwarszawy.pl, który zawiera informacje o ofercie warszawskich bibliotek oraz centralny katalog zbiorów.

Zapraszamy do korzystania!

Od 9 września serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3 - 6 lat i rodziców do odwiedzenia naszych bibliotek w celu odebrania książki w prezencie i przystąpienia do programu "Mała książka - wielki człowiek".

Projekt realizują:

- Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22,

- Wypożyczalnia nr 17,

- Wypożyczalnia nr 28,

- Wypożyczalnia nr 71.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami projektu:

WBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy oferuje na sprzedaż meble kuchenne. Trzy szafki wiszące szer. 50 cm, dwie stojące szer. 60cm, stojącą z szufladami szer. 40cm, stojącą szer.5 0cm oraz blat o dł. 210cm.>

Więcej informacji w dokumencie pdf

Zapraszamy do składania ofert w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do oglądania internetowego Multimedialnego Archiwum Miasta Ogrodu Włochy!

Adres serwisu: mamow.pl

Zachęcamy do zgłaszania informacji uzupełniających do opublikowanych materiałów, a także zauważonych błędów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz kontaktowy na dole strony. Można też zgłaszać wszelkie uwagi osobiście w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI w pałacyku. 

Od lutego w czwartki w godz. 15.30 - 19.00 na swój dyżur zaprasza koordynatorka projektu p. Agnieszka Leszyńska (gabinet MAMOW w pałacyku).

Zapraszamy również do zgłaszania kolejnych materiałów do umieszczenia w serwisie.

Miłego oglądania!

Zapraszamy dzieci w wieku 0-6 lat wraz z rodzicami i opiekunami na głośne czytanie bajek połączone ze słodkim poczęstunkiem. 

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza w środy o godzinie 17.00

Terminy spotkań we wrześniu: 2.10., 9.10., 16.10., 23.10., 30.10.,

Wypożyczalnia nr 28 zaprasza we wtorki o godzinie 17.00

Terminy spotkań we wrześniu: 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 29.10.