Logo Legimi

Rozdajemy kody!
Jak je dostać? Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło, że możemy zaoferować Państwu nową usługę – bezpłatny dostęp do biblioteki e-booków Legimi.pl!

Legimi.pl posiada kilkadziesiąt tysięcy tytułów literatury polskiej i zagranicznej, pięknej, popularnej, faktu, w tym nowości wydawnicze!

W związku ze szczególną sytuacją w kraju musimy zastosować odstępstwo, od niektórych zasad regulaminowych, ale prosimy o zapoznanie się z nimi.

Aby otrzymać kod proszę przysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila proszę podać "Legimi", a w treści numer karty czytelnika (pod kodem kreskowym WL..........), jeśli korzystacie Państwo z Warszawskiej Karty Miejskiej jako karty bibliotecznej, proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę ulicy, przy której mieszkacie (bez dokładnych danych adresowych).

Wystarczy:

  • być czytelnikiem Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy,
  • raz w miesiącu zgłosić się do wybranej placówki włochowskiej sieci bibliotecznej i odebrać kod na 30 dni czytania,
  • zapoznać się z regulaminem korzystania z Legimi.pl (regulamin),
  • wejść na stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie i podać otrzymany w bibliotece kod,
  • zarejestrować swoje konto lub zalogować się na dotychczasowe,
  • pobrać aplikację Legimi ze strony https://www.legimi.pl/pobierz-legimi/ (lub poprzez Google Play, APP Store, witrynę Microsoft),

i korzystać do woli!

Każdy Czytelnik może korzystać z zasobów Legimi.pl  na 2 wybranych urządzeniach, jak np. smartfon, tablet, komputer lub czytnik (wykaz współpracujących z Legimi.pl czytników jest dostępny pod adresem https://www.legimi.pl/pobierz-legimi/). Aktualnie nie ma możliwości korzystania z czytników Kindle.

Liczba kodów jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Legimi.pl