Szanowni Państwo,

jest nam niezwykle miło, że możemy wraz z Nowym Rokiem zaoferować Państwu nową usługę – bezpłatny dostęp do biblioteki e-booków Legimi.pl!

Legimi.pl oferuje kilkadziesiąt tysięcy tytułów literatury polskiej i zagranicznej, pięknej, popularnej, faktu, w tym nowości wydawnicze!

Wystarczy:

  • być czytelnikiem Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy,
  • raz w miesiącu zgłosić się do wybranej placówki włochowskiej sieci bibliotecznej i odebrać kod,
  • zapoznać się z regulaminem korzystania z Legimi.pl (regulamin),
  • wejść na stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie i podać otrzymany w bibliotece kod,
  • zarejestrować swoje konto lub zalogować się na dotychczasowe,
  • pobrać aplikację Legimi ze strony https://www.legimi.pl/pobierz-legimi/ (lub poprzez Google Play, APP Store, witrynę Microsoft),

i korzystać do woli!

Za pośrednictwem komputerów dostępnych w placówkach naszej Biblioteki mogą Państwo uzyskać dostęp do trzech różnych internetowych baz zasobów:

  • Academica (Biblioteka Narodowa): zawiera materiały naukowe w języku polskim, zarówno chronione prawem autorskim, jak i nieobjęte taką ochroną. O bazę Academica prosimy pytać w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI, Wypożyczalni 28 i Wypożyczalni 71;
  • Legalis (C.H. BECK): zawiera  akty prawne publikowane w Dzienniku Ustaw, Monitorze Polskim, Dziennikach Urzędowych UE, prawo resortowe i miejscowe, orzecznictwo w wyborze oraz wiele innych . O bazę Legalis prosimy pytać w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI, Wypożyczalni 28 i Wypożyczalni 71;
  • EBSCO eBook Public Library Collection: zawiera beletrystykę w różnych językach, głównie angielskim. O tę kolekcję bazy EBSCO prosimy pytać w placówkach w Pałacyku.

Więcej informacji.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że został oddany do użytku portal bibliotekiwarszawy.pl, który zawiera informacje o ofercie warszawskich bibliotek oraz centralny katalog zbiorów.

Zapraszamy do korzystania!

Od 9 września serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3 - 6 lat i rodziców do odwiedzenia naszych bibliotek w celu odebrania książki w prezencie i przystąpienia do programu "Mała książka - wielki człowiek".

Projekt realizują:

- Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22,

- Wypożyczalnia nr 17,

- Wypożyczalnia nr 28,

- Wypożyczalnia nr 71.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami projektu:

WBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy oferuje na sprzedaż meble kuchenne. Trzy szafki wiszące szer. 50 cm, dwie stojące szer. 60cm, stojącą z szufladami szer. 40cm, stojącą szer.5 0cm oraz blat o dł. 210cm.>

Więcej informacji w dokumencie pdf

Zapraszamy do składania ofert w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do oglądania internetowego Multimedialnego Archiwum Miasta Ogrodu Włochy!

Adres serwisu: mamow.pl

Zachęcamy do zgłaszania informacji uzupełniających do opublikowanych materiałów, a także zauważonych błędów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz kontaktowy na dole strony. Można też zgłaszać wszelkie uwagi osobiście w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI w pałacyku. 

Od lutego w czwartki w godz. 15.30 - 19.00 na swój dyżur zaprasza koordynatorka projektu p. Agnieszka Leszyńska (gabinet MAMOW w pałacyku).

Zapraszamy również do zgłaszania kolejnych materiałów do umieszczenia w serwisie.

Miłego oglądania!

Zapraszamy dzieci w wieku 0-6 lat wraz z rodzicami i opiekunami na głośne czytanie bajek połączone ze słodkim poczęstunkiem. 

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 zaprasza w środy o godzinie 17.00

Terminy spotkań w styczniu: 8.01.,15.01., 22.01., 29.01.

Wypożyczalnia nr 28 zaprasza we wtorki o godzinie 17.00

Terminy spotkań w styczniu: 7.01., 14.01., 21.01., 28.01.