Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI serdecznie zaprasza Państwa na pierwsze Spotkanie nie tylko literackie po wakacjach! Już 1 października o godz. 17:30 gościć będziemy p. Jarosława Jaskólskiego, który przedstawi nam wykład pt. "Piłsudski a Rozwadowski - spór o zwycięstwo w Bitwie warszawskiej". Liczymy na Państwa obecność!

Rada Seniorów w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy wraz z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Włochy serdecznie zapraszają na wieczór poetycki "Seniorzy seniorom".

Naszymi gośćmi będą poeci Pan Krzysztof Chorzewski oraz Pan Piotr Rybiński. Wieczór uświetni również występ Pani Aliny Małachowskiej.

Zapraszamy do Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI, ul. ks. J. Chrościckiego 2  (I piętro) w czwartek 26 września 2019 r. o godz. 17.30.

Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI przy ul. Ks. J. Chrościckiego 2 zaprasza Państwa na Spotkania nie tylko literackie w 2019 roku! W każdy pierwszy wtorek miesiąca (z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych) o godzinie 18:00, będą mogli Państwo uczestniczyć w organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych:

1 października – Jarosław Jaskólski: Piłsudski a Rozwadowski, spór o zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej

5 listopada – Joanna Borowska: Na gościnnej perskiej ziemi

3 grudnia – Marcin Styczeń: Lubię gadać… koncert poezji śpiewanej