Biało-zielony plakat z grafiką przedstawiającą dzieci słuchające bajek

W każdą środę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci w w wieku 4-6 lat do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 22 na cykliczne spotkania literacko-plastyczne pt. "Bajanie na dywanie". Wstęp wolny!

W tym miesiącu zajęcia odbędą się: 12, 19 i 26 października 2022.

Biało-zielony plakat z kolorowymi kleksami

Zapraszamy dzieci powyżej 6 r.ż. wraz z rodzicami do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 22 na kreatywne warsztaty plastyczne pt. Kleks. Zajęcia odbędą się 10 października 2022 o godz. 17.00. Tematem warsztatów będą "Jesienne skrzaty".
Wstęp wolny!

Różowo-czarny plakat ze zdjęciem Pawła Beręsewicza, fot. Janusz Gajger

Zapraszamy młodzież na spotkanie z Pawłem Beręsewiczem – pisarzem, poetą, tłumaczem i leksykografem, autorem powieści, opowiadań oraz wierszy dla dzieci. Paweł Beręsewicz jest m.in. laureatem Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Spod jego pióra wyszła seria opowiadań o sympatycznej rodzinie Ciumków. Zapraszamy 11 października 2022 o godz. 11.00 do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 22.

Zielono-brązowy plakat ze zdjęciem uśmiechniętych osób pochylonych nad książką po angielsku

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia "Czytanie na dywanie" organizowane przez szkołę Early Stage w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 22 w każdy 3. poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.
Najbliższe spotkanie: 17 października 2022.

Zajęcia odbywają się cyklicznie także w Wypożyczalni nr 71 - w każdy 1. poniedziałek miesiąca i w Wypożyczalni nr 28 - w każdy 2. poniedziałek miesiąca.

Plakat z bajkową ilustracją przedstawiającą kota w butach na tle góry z zamkiem.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 serdecznie zaprasza dzieci z włochowskich przedszkoli i najmłodszych przyjaciół biblioteki na cykliczne spotkania literacko-plastyczne zatytułowane "Bajkoczytajki z bohaterem", których bohaterami będą wybrane postaci z bajek. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie.